Rejestr zmian
Szczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Akapit nr - brak tytułu
Starosta Jarosław Matłach
Wicestarosta Sylwia Monika Jaskulska
Sekretariat, pokój 216, tel. 624 70 00
Skarbnik Henryk Samborski, pokój 206, tel. 624 70 06
Sekretarz Ryszard Dzwonkowski, pokój 212, tel. 624 70 04
Wydział Architektury i Budownictwa ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 47 )
Naczelnik Teresa Siemiątkowska, pokój 117, tel. 624 70 21
Piotr Ryczko, pokój 117, tel. 624 70 21
Lidia Kesler-Tłoczkowska, pokój 117, tel. 624 70 22
Dariusz Kiełczykowski pokój 115, tel. 624 70 19
Wydział Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Opieki Społecznej (tel. ogólny do Wydziału 624 70 34)
Naczelnik Stefan Januszczyk, pokój 206, tel. 624 70 34
Ewa Nasiadko, pokój 205, tel. 624 70 35
Agnieszka Pichal, pokój 205, tel. 624 70 35
Joanna Niksa, pokój 205, tel. 624 70 35
Anna Bacławska, pokój 205, tel. 624 70 35
Wydział Finansowo-Budżetowy ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 45 )
Naczelnik Agnieszka Gałązka, pokój 210, tel. 624 70 53
Sylwia Matłach, Maria Dobrowolska pokój 211, tel. 624 70 12
Anna Łukaszewska, Joanna Bielawska, Kinga Ejdys, Beata Rafalska pokój 211, tel. 624 70 09
Przemysław Krajza, pokój 207, tel. 624 70 10
Katarzyna Rzeżuchowska, pokój 208, tel. 624 70 11
Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg (tel. ogólny do Wydziału 624 70 46 )
Naczelnik Bogumił Żugaj, pokój 203, tel. 624 70 15
Ewa Karczewska, pokój 203, tel. 624 70 15
Małgorzata Horoszkiewicz, Małgorzata Niksa, pokój 205, tel. 624 70 16
Irena Łozińska, Jolanta Schwartz, pokój 204, tel, 624 70 17
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Katarzyna Kostiuk, pokój A 204, tel. 624 70 39
Radca Prawny
Marcin Adamczyk, pokój 213, tel. 624 70 03
Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 51 )
Naczelnik Hanna Frąckiewicz, pokój A 201, tel. 624 70 40
Joanna Senderowska, Wioletta Głąbowska, pokój A 202, tel. 624 70 41
Jan Sikora, Bartłomiej Klimczuk, pokój A 202, tel. 624 70 42
Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 50 )
Naczelnik Joanna Agata Popielarz-Dzielińska, pokój A 113, tel. 624 70 37
Paweł Krassowski, Anna Frydrych, Ryszard Łopatka, pokój A 114, tel. 624 70 38
Joanna Wójcicka, Joanna Bober, pokój A 03, tel 624 70 31
Wydział Organizacyjny ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 44 )
Elżbieta Gołąbek, Izabela Tańska, pok. A 201, tel. 624 70 07
Elżbieta Moszczyńska, pok. 216, tel. 624 70 00
Robert Rafalski, Marek Dudo pok. A 05, tel. 624 70 29
Mieczysław Brodzik, pok. 303, tel. 624 70 14
Michał Wiącek pok. 213, tel. 624 70 03
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych ul. Sobieszczańskiego 2
Naczelnik Arkadiusz Myślak, pok. 308, tel. 622 54 56
Marzena Kobus, pok. 309, tel/fax. 89 622 54 57
Bolesław Woźniak, pok. 307 , tel. 622 54 55
Biuro Rady
Irena Dąbrowska, pok. 202, tel. 624 70 08
Kasa, pokój 208, tel. 624 70 11
Biuro Podawcze
Beata Dec, Paulina Woźniak pok. 214, tel. 624 70 55, fax. 624 70 05
Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami ul. Kościuszki 14
Sekretariat: Iwona Grzyb, Marzena Mikulska, pokój 1, tel. 624 74 30, fax 624 74 31
Geodeta Powiatowy: Arkadiusz Popiało, pokój 2, tel. 624 74 32
Obsługa Interesantów (zaśw.): Krystyna Warkalewicz, pokój 4, tel. 624 74 33
Ośrodek Dokumentacji: Artur Horodyski, Grzegorz Jadzewicz, pokój 6, tel. 624 74 34
Justyna Bulicka, Emilia Nowocińska, pokój 7, tel. 624 74 35
Gospodarka Nieruchomościami (Skarb Państwa): Marcin Sakowicz, pokój 8, tel. 624 74 36
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej: Adrian Pawłowski, pokój 9, tel. 624 74 37
Gospodarka Nieruchomościami (Wywłaszczenia): Jarosław Milewski, pokój 10, tel. 624 74 38
Ewidencja Gruntów: Elżbieta Pogorzelska, pokój 11, tel. 624 74 39
Maria Ciechanowicz, pokój 11a, tel. 624 74 40
Anna Dawid, Katarzyna Tomaszczyk, pokój 12, tel. 624 74 42
Gospodarka Nieruchomościami (Mienie Powiatu): Ewa Rodziewicz, pokój 12, tel. 624 74 41