Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Akapit nr - brak tytułu
Starosta Jarosław Matłach
Sekretariat, pokój 216, tel. 624 70 00
Wicestarosta Kazimierz Oleszkiewicz
Sekretariat, pokój 213, tel. 624 70 55, Fax. 624 70 05
Skarbnik Henryk Samborski, pokój 206, tel. 624 70 06
Sekretarz Ryszard Dzwonkowski, pokój 212, tel. 624 70 04
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych (tel. ogólny do Wydziału 624 70 43)
Naczelnik Arkadiusz Myślak, Marzena Kobus, Bolesław Woźniak, pokój 115 , tel. 624 70 18, tel/fax 624 30 36
Wydział Architektury i Budownictwa ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 47 )
Naczelnik Andrzej Puszko, pokój 116, tel. 624 70 20
Teresa Siemiątkowska, Piotr Ryczko, Tomasz Tomaszczyk, pokój 117, tel. 624 70 21
Lidia Kesler-Tłoczkowska, pokój 117, tel. 624 70 22
Wydział Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Opieki Społecznej (tel. ogólny do Wydziału 624 70 49)
Naczelnik Stefan Januszczyk, pokój 206, tel. 624 70 34
Ewa Nasiadko, pokój 203, tel. 624 70 35
Agnieszka Pichal, pokój 203, tel. 624 70 35
Joanna Niksa, pokój 203, tel. 624 70 36
Anna Bacławska, pokój 203, tel. 624 70 35
Wydział Finansowo-Budżetowy ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 45 )
Naczelnik Agnieszka Gałązka, pokój 210, tel. 624 70 53
Sylwia Matłach, Maria Dobrowolska pokój 211, tel. 624 70 12
Anna Łukaszewska, Joanna Bielawska, pokój 211, tel. 624 70 09
Kinga Ejdys, Katarzyna Zajączkowska, pokój 207, tel. 624 70 10
Cecylia Łukaszewska, Beata Rafalska pokój 208, tel. 624 70 11
Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg (tel. ogólny do Wydziału 624 70 46 )
Naczelnik Bogumił Żugaj, pokój 203, tel. 624 70 15
Ewa Karczewska, pokój 203, tel. 624 70 15
Małgorzata Horoszkiewicz, Małgorzata Niksa, Iwona Łączyńska, pokój 205, tel. 624 70 16
Irena Łozińska, Jolanta Schwartz, Joanna Krasińska, pokój 204, tel, 624 70 17
Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 48 )
Naczelnik Arkadiusz Popiało, pokój A6, tel. 624 70 25
Krystyna Warkalewicz, Justyna Bulicka, Iwona Grzyb pokój A 5, tel. 624 70 30
Adrian Pawłowski, Marcin Sakowicz, pokój A 4, tel. 624 70 32
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Wiesława Alicja Bojarska, pokój A 204, tel. 624 70 39
Radca Prawny
Dariusz Bzdyra, pokój 215, tel. 624 70 02
Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 51 )
Naczelnik Hanna Frąckiewicz, pokój A 201, tel. 624 70 40
Joanna Senderowska, Wioletta Głąbowska, pokój A 202, tel. 624 70 41
Jan Sikora, Bartłomiej Klimczuk, pokój A 202, tel. 624 70 42
Wydział Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 50 )
Naczelnik Joanna Agata Popielarz-Dzielińska, pokój 113A, tel. 624 70 37
Paweł Wicha, Anna Frydrych, Tomasz Jagaczewski, Ryszard Łopatka, pokój 114A, tel. 624 70 38
Joanna Wójcicka, Joanna Malińska pokój 03, tel 624 70 31
Wydział Organizacyjny ( tel. ogólny do Wydziału 624 70 44 )
Elżbieta Gołąbek, Izabela Tańska, pok.201, tel. 624 70 07
Beata Dec, pok. 213, tel. 624 70 55
Elżbieta Moszczyńska, pok. 216, tel. 624 70 00
Katarzyna Kostiuk, pok. 215, tel. 624 70 02
Robert Rafalski, pok. 3A, tel. 624 70 29, tel/fax 624 70 55
Bolesław Niksa, Mieczysław Brodzik pok. 303, tel. 624 70 14
Biuro Rady
Irena Dąbrowska, pok. 202, tel. 624 70 08
Kasa, pokój 208, tel. 624 70 11